605-421-964 • 695-421-964 • 18 444-25-42 b.gardina11@gmail.com

Osoby, które lubią podążać za modą i co sezon zmieniają wystrój swojego mieszkania wiedzą czym są słynne rolety dzień noc. To jeden z najbardziej ekskluzywnych i nowoczesnych systemów osłon okiennych. Rolety dzień i noc mają wielu zwolenników, dzięki swojej funkcjonalności i pięknemu wyglądowi. Dlaczego tyle osób się nimi zachwyca? Rolety zbudowane są z dwóch naprzemiennie ułożonych pasów – zaciemniającego i transparentnego. Dzięki temu w dzień można cieszyć się wpadającym do domu światłem, a w nocy zasłonić rolety i spokojnie spać. Ponadto każda zmiana ułożenia rolet zmienia również wygląd pomieszczenia. Rolety dzień noc są przede wszystkim nowoczesną dekoracją mieszkania i ekskluzywnym dodatkiem. Dzięki swojemu unikalnemu wyglądowi będą prezentować się interesująco w każdym pomieszczeniu. Rolety tworzą stylową dekorację okna z zewnątrz i wewnątrz. Ponadto są niezwykle łatwe w montażu i demontażu, więc nie trzeba przejmować się wierceniem.

Rodzaje rolet

Aktualnie do wyboru są trzy rodzaje rolet: wolnowiszące, w kasecie oraz mini. Rolety wolnowiszące montowane są na ścianie albo suficie, dzięki czemu zasłaniają one całe okno. To świetne rozwiązanie w pomieszczeniu, w którym dostęp do okna nie jest aż tak ważny, a bardziej liczy się wygląd. Rolety w kasecie są bardziej praktyczne, ponieważ wałek z tkaniną jest zasłonięty. Jeśli dodatkowo zostaną zamontowane prowadnice boczne, roleta będzie dokładnie przylegać do szyby. Mini rolety są nieco tańszym rozwiązaniem i łączą poprzednie metody. Te rolety są montowane na ramie okiennej na specjalnych haczykach, dzięki czemu idealnie przylegają do okna. Istnieje również możliwość zamontowania rolet wolnowiszących w kasecie. Taki system będzie idealnie prezentował się w przestronnym pomieszczeniu – na przykład salonie czy jadalni – o nowoczesnym stylu. Rolety będą wzbudzać zainteresowanie każdego gościa.
materiał jasny na rolety
Zwolennicy rolet dzień i noc uważają, że pozwalają one na płynną regulację światła. Rolet nie trzeba zasłonić całkowicie – można ustawić je w taki sposób, aby światła było bardzo niewiele. Wszystko zależy od pory dnia i indywidualnych potrzeb. Niestety rolet nie da się zasłonić całkowicie, aby uzyskać pełne zaciemnienie. To jedna z największych wad tego systemu i jednocześnie główny powód dlaczego dużo osób rezygnuje z rolet dzień noc. Ponadto są osoby, które uważają, że takie rolety nie wyglądają atrakcyjnie z zewnątrz budynku. To jednak zależy od indywidualnego gustu czy rolety są modnym i wielofunkcyjnym dodatkiem czy raczej nieciekawą i niefunkcjonalną ozdobą okna.

Messenger icon
Wyślij wiadomość przez aplikację Messenger